20 квітня у школі №12 м. Суми було проведено чергову науково-практичну конференцію центру НТТУМ СумДУ. Доповідачі студенти 2 курсу спеціальності «прикладна механіка» Литвиненко Олександр та Калашник Сергій. Тема: «Реабілітація пацієнтів із судинними захворюваннями". На конференції були присутні: викладач СумДУ: к.т.н., доцент, Ратушний О. В., аспірант Сапожников Я. І ; директор центру НТТУМ СумДУ Смірнов В. О.; вчителі школи №12 Шуйська О. А., Павленко М. В.; учні.

Розглядали такі розділи роботи: аналіз журналу пацієнтів судинного відділення за 2021 рік; розрахунковий; експериментальний; економічний; психолого-педагогічний; явище гідравлічного удару; попередні висновки.

Було проведено обмін думками щодо цієї доповіді, з урахуванням того, що студенти 2 курсу були вихованцями школи №12 та центру НТТУМ. СумДУ. Наприкінці викладачі коротко розповіли спеціальності факультету ТеСЕТ.