БАКАЛАВР "Комп'ютерний інжиніринг в механіці"; МАГІСТР "Комп'ютерна механіка"

18 травня наукова громадськість України відзначає професійне свято – День Науки. З цієї нагоди науковців кафедри комп'ютерної механіки імені Володимира Марцинковського було відзначено нагородами за їхні видатні досягнення у науковій діяльності.

Андрій Загорулько отримав Грамоту МОН України за значний внесок у розвиток науки та освіти.

Іван Павленко був нагороджений Почесною грамотою Сумської ОДА за вагомий внесок у наукову діяльність.

Вітаємо наших колег з нагородами і бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

9 травня 2024 року відбулося чергове засідання вченої ради Сумського державного університету, під час якого було відзначено переможців рейтингу структурних підрозділів університету. Кафедру комп'ютерної механіки імені Володимира Марцинковського факультету технічних систем та енергоефективних технологій було нагороджено почесними дипломами:

• за зайняте ІІ місце в рейтингу кафедр за результатами діяльності;
  • за зайняте ІІ місце в конкурсі "Кращий підрозділ за результатами наукової діяльності" в номінації "Кращі кафедри";
  • за зайняте ІІІ місце в конкурсі "Кращий підрозділ за результатами міжнародної діяльності" в номінації "Кращі кафедри".

Усього у відборі взяли участь 55 кафедр університету, що підтверджує високий рівень якості діяльності співробітників кафедри у всіх напрямах.

Ми щиро дякуємо колективу кафедри за високий рівень професіоналізму та заохочуємо їх не зупинятися на досягнутому, а продовжувати покращувати рейтинг кафедри та університету в цілому!

03.04.2024 для студентів та викладачів кафедри комп'ютерної механіки імені Володимира Марцинковського відбувся вебінар, організований представниками бібліотеки СумДУ. Темою вебінару було "Кваліфікаційна робота бакалавра: алгоритм написання". Під час заходу були розглянуті наступні питання:

• Джерела освітньої та наукової інформації.
  • Цитування та правила оформлення цитат.
  • Бібліографічні посилання: що, як і коли їх використовувати.
  • Укладання списку використаних джерел.

З 23 по 26 квітня 2024 року відбулася XI Всеукраїнська науково-технічна конференція "Сучасні технології у промисловому виробництві" в Сумському державному університеті. Одним із заходів конференції була сесія "Динаміка і міцність, комп’ютерна механіка", яка відбулася 24 квітня 2024 року на кафедрі комп'ютерної механіки імені Володимира Марцинковського. Учасники обговорювали останні досягнення в цій галузі, обмінювалися досвідом та шукали можливості для майбутнього співробітництва.

6 березня 2024 року зі студентами, аспірантами та викладачами кафедри комп'ютерної механіки імені Володимира Марцинковського Сумського державного університетувідбулась онлайн зустріч із випускником кафедри комп'ютерної механіки імені Володимира Марцинковського, засновником та  CEO компанії MindK, Олегом Нестеровим. Тема зустрічі - "Співробітник сучасності: чому технічні навички не найважливіше та правда про проєктний менеджмент". Під час презентації Олег розповів про особливості запитів роботодавців, soft та hard skills якими має володіти спеціаліст у сучасному світі технологій та  поділився цікавими кейсами власного досвіду. Учасники зустрічі мали можливість поспілкуватись з Олегом, дізнатись про секрети успіху компанії. Дана зустріч задає вектори для подальшої науково-дослідної співпраці між здобувачами вищої освіти та реальним бізнесом, що дозволяє поєднувати фундаментальні теоретичні знання та унікальні практичні навички.