Професор кафедри комп'ютерної механіки імені Володимира Марцинковського

Доктор технічних наук

Вчене звання

Професор

Освіта (назва спеціальності, кваліфікація, рік закінчення, ЗВО)

«Динаміка і міцність машин»,інженер-механік, 1962 р., Харківський політехнічний інститут

Науковий ступінь (рік отримання, спеціальність, назва дисертації, місце захисту)

Кандидат технічних наук (1970р., спеціальність №254 – автоматичне керування та регулювання, "Дослідження умов забезпечення необхідної якості електроенергії та стійкості при синхронізації суднових генераторних агрегатів підвищеної частоти", м. Ленінград, ВНДІ електромашинобудування АН СРСР.)

Доктор технічних наук. Спеціальність 01.02.06 – динаміка, міцність машин, приборів і апаратури. Тема: «Разработка методов идентификации и исследования колебаний роторов центробежных машин»., Харківський державний політехнічний університет,1994 р.

Вчене звання (рік отримання, спеціальність)

Доцент кафедри теоретичної механіки, 1979.

Професор кафедри загальної механіки та динаміки машин, 1996.

Наукові інтереси Розробка методів ідентифікації математичних моделей коливань технічних об’єктів, зокрема роторних систем енергетичних машин. Розвиток методів розрахунків динамічних процесів, що поєднують сучасні комп’ютерні програми різного рівня деталізації.

Трудова діяльність

1955-1962 – навчання у ХПІ, м. Харків.

1962-1973 –   робота в Істринському відділенні ВНДІЕМ (інженер, м.н.с., ст. інженер, пров. інженер, ст. наук. співробітник), м. Істра, Московської області.

1973-1989 –   робота в Сумському філіалі ХПІ (теп. СумДУ) (ст. викладач, доцент).

1989-1992 – пров. науковий співробітник у ВНДІ Компресормаш.

1992-2004 –   робота у СумНАУ (доцент, завідувач кафедрою, професор кафедри).

2004-по теп. час – професор кафедри ЗМтаДМ СумДУ.

Персональні профілі

Scopus ID: 6506649428